Nabízíme kvalitní tiskárny na přímý potisk textilu, nejnovější patentované technologie, tisk bílé barvy.

potisk textilu, tisk na oblečení, tiskárny na textil, přímý tisk na textil

Spotrebný materiál

 ConsumablesV Nedbal Trading s.r.o. poznáme textilný priemysel a vieme, že správne farby na Vašich aplikáciách sú to, čo Vás odlíši od ostatných.

Vieme, že z pohľadu módy, reklamy a výroby je nevyhnutné, aby tlačiarne poskytovali úžasné farby, stálofarebnosť a aby bol výrobok príjemný na dotyk. Vieme, že cena a výkon sú tiež veľmi dôležité pre Váš budúci úspech. To všetko zaručujú ako kvalitné a spoľahlivé tlačové hlavy, tak aj rovnaké odtiene farieb od objednávky k objednávke, ľahšia údržba a lepšie farby zodpovedajúce požiadavkám trhu za prijateľné ceny – na čo je nová rada P30i Pigmentinc® jednoducho vynikajúca. 

 

Pigmentinc® je lídrom vo vývoji atramentových farieb už viac než jedno desaťročie. Nové série P30i pre DTG sú ešte vyvinutejšie a kvalitnejšie než naše predchádzajúce atramentové farby. Rada Pigmentinc® ponúka menšiu spotrebu bielej farby, typicky nižšiu viskozitu a povrchové napätie, čo umožňuje neustále opakovanie tlače. Menej vzduchu v tryskách pri aplikácii farieb umožňuje viac tlače pri podstatne menšej údržbe, na rozdiel od ostatných tlačiarní na trhu. 


Consumables Ink BottlesNovinkou v rade Pigmentinc® P30i je schopnosť tlačiť bielu atramentovú farbu na 100% polyesterové tkaniny, ktoré boli odfarbené tmavou farbou. Rada bielych farieb má pružnosť až 300% a nepraská. Ako prvé svojho druhu teda môžu byť použité aj na potlač športového a tímového oblečenia. Polyesterové tkaniny všetkých farieb, vrátane zmesí +- 50/50 môžu teraz byť taktiež potlačené pomocou CMYK s bielym základom. Vďaka tejto technológii sa Vám otvárajú ďalšie trhy. 

Naša rada Pigmentic® ponúka celú bežnú paletu farieb nutnú pre správne namiešanie jednotlivých farieb. Unikátne zloženie s latexovými derivátmi poskytuje pružné, nepraskajúce, farebne konzistentné a spoľahlivé farby pre objednávkovú výrobu. Farby textílií rady Pigmentic® P30i sú kvalitnejšie a preto pri bežnom používaní nemiznú ako ostatné bežné textilné farby. 

Consum_ink_guide_table_282x210
Consum_ink_mat_types_242x218

Všetky DTG Digital atramentové farby obsahujú špeciálne zložky, ktoré zaisťujú, že výsledná tlač má kvalitnú farebnosť, vysokú stálofarebnosť aj pri opakovanom praní a je príjemná na dotyk. DTG Digital ponúka celú radu špeciálnych farieb a náterov, ktoré sú ekologicky šetrné a vyvinuté špeciálne pre opakovanú mnohonásobnú tlač.


Farebné nátery – impregnácia

Farebné nátery a impregnácia pred tlačou:

Podklad Typ A (biela bavlna/poly) 
Podkladový prostriedok, ktorý môže byť aplikovaný rozprašovačom alebo sprejom. Vhodný na bavlnu, lycru, polyester a pod. Zvyšuje farebnosť a odolnosť pri praní. 

Podklad Typ B (tmavé poly) 
Podkladový prostriedok, ktorý môže byť aplikovaný sprejom alebo rozprašovačom. Určený pre bielu textilnú tlač na tmavý polyester. Používa sa iba s P30i bielou farbou.

Podklad Typ C (tmavá bavlna)
xPodkladový prostriedok, ktorý môže byť aplikovaný sprejom alebo rozprašovačom. Určený na bielu tlač na tmavú bavlnu. Používa sa iba s DTGTEX bielou farbou.

DTG Trans
V kombinácii s jednoduchým DTG-Trans rezacím plotrom je perfektný pre prenosové aplikácie na vinyl, polyester, PU, plátno, bavlnu apod.

Ozdoby z hliníkových fólií
xJednoduchá aplikácia umožňujúca ohromujúce nové efekty. Ponúknite svojim zákazníkom niečo nové a celkom odlišné.

Dostupné vo väčšine krajín. Prosím, kontaktuje nášho DTG obchodného zástupcu, ktorý Vám poskytne ďalšie informácie o hliníkových fóliách. Nezaručuje výsledky tlače ani priľnavosť. Pred výrobou musia byť uskutočnené skúšobné tlače. Možnosť použitia týchto farieb je nutné si overiť v príslušných vládnych smerniciach.