Nabízíme kvalitní tiskárny na přímý potisk textilu, nejnovější patentované technologie, tisk bílé barvy.

potisk textilu, tisk na oblečení, tiskárny na textil, přímý tisk na textil

ECO

ECO

Sme zelení, sme „green“. Robíme, čo môžeme, aby sme boli spoločnosťou zodpovednou voči životnému prostrediu a túto problematiku berieme veľmi vážne. Spolupracujeme s partnermi a dodávateľmi, ktorí zastávajú rovnaké princípy k životnému prostrediu ako my.

Farby

Farby

V Nedbal Trading s.r.o. „poznáme textilný priemysel“ a vieme, že správne farby na Vašich aplikáciách sú to, čo Vás odlíši od ostatných.

Vieme, že z pohľadu módy, reklamy a výroby je nevyhnutné, aby tlačiarne poskytovali úžasné farby, stálofarebnosť a aby bol výrobok príjemný na dotyk. Vieme, že cena a výkon sú tiež veľmi dôležité pre Váš budúci úspech. To všetko zaručujú ako kvalitné a spoľahlivé tlačové hlavy, rovnaké odtiene farieb od zákazky k zákazke a ľahšia údržba, tak aj lepšie farby za prijateľné ceny zodpovedajúce požiadavkám trhu – nová rada P30i Pigment Inc® je jednoducho vynikajúca. Čítajte ďalej ...

WIMS

WIMS

Vďaka patentovanému systému White Ink Management (Integrovaný systém cirkulácie bielej farby) je zanášanie hláv aj čas potrebný na údržbu značne skrátený.

DTG-WIMS je konečná odpoveď na problematiku bielej tlače. Vďaka recirkulácii farby za pomoci tlakovej peristaltickej pumpy v kombinácii s tlakovými filtrami a tlmičmi je biela farba pripravená tlačiť kedykoľvek potrebujete. Významne sme znížili potrebu údržby a tým sa M-Series stali najlepším bielym tlačovým systémom na svetovom trhu.

Value Design

Value Design

Jedna vec je mať skvelé web stránky, potrebujete však aj grafiku, ktorú budú ľudia chcieť kupovať. Stiahnite si DTG Design so streetwear vzormi a grafikou od návrhárov z celého sveta, ktoré sú už špeciálne upravené pre DTG tlač. K dispozícii je viaž než 1000 royalty free streerwear návrhov, ideálnych pre online a maloobchodný predaj. Zaplňte svoj internetový obchod hneď dnes. Viac na www.downloaddtgdesigns.com.

Záruka

Záruka

3-ročná záruka na ‘hlavy i všetko ostatné’. DTG Digital ponúka záruku až na 3 roky, pretože predĺžená záruka znamená väčší pokoj pre zákazníka.

Všetky DTG Digital tlačiarne majú štandardnú záruku 12 mesiacov (s niektorými výnimkami).  

Náklady

Náklady

Najnižšie náklady za tisk.

Nízke náklady za tlač sú nevyhnutné na všetkých trhoch. V DTG Digital ponúkame výber z farieb na rôzne aplikácie. Tiež porovnávame množstvo s požadovanou cenou za jednotlivé tlače, aby sme pomohli našim zákazníkom vyhrávať dôležité zákazky. Obráťte sa na nášho DTG Digital obchodného zástupcu, ktorý vám vysvetlí ako môžu množstevné zľavy znížiť Vaše výrobné náklady.

 

DTG Školiaca Akadémia

DTG Školiaca Akadémia

DTG Digital je jediným výrobcom, ktorý celosvetovo poskytuje popredajnú podporu a školenie s viac ako 80 špecializovanými predajcami. DTG Školiaca Akadémia v Austrálii, Singapure a Veľkej Británii sú textilné vzdelávacie strediská na podporu textilných dekoračných techník.

PEP

PEP

PEP (Positioning Encoding Protection). Bezhlučný a vysoko výkonný axiálny ventilátor je namontovaný a uzavretý tak, aby bola atramentová hmla zachytená pred prúžkami kodéra. Väčšina strojov nasáva atramentovú hmlu nad týmito dôležitými časťami, zatiaľ čo rada DTG zapuzdruje zahmlenie a prestrek v uzatvorenom priestore, ktorý je ľahko vyberateľný. 

Auto Reg

Auto Reg

Automatická registrácia a flexibilita. Do rady DTG môžete vkladať odevy, ktoré sa automaticky zaregistrujú, aby pri opakovanej tlači bolo použité rovnaké množstvo farieb. DTG tlačiarne sú tiež flexibilné v tom, že hotový výrobok môže byť buď vrátený do prednej časti stroja (keď pracujete v obmedzenom priestore) alebo ho môžete vysunúť do zadnej časti stroja, čo umožňuje rýchlejšie nakladanie a vykladanie materiálu a hotových výrobkov.

CPS

CPS

Dopravníkový výmenný systém. Jedinečný dopravníkový systém s jednoducho odnímateľnými doskami umožňuje ešte väčšiu produktivitu. Jednoducho pridáte druhú šablónu tlače s pripravenými odevmi zatiaľ čo tlačiareň tlačí a vytvoríte tak "rýchlo meniaci" pracovný postup. Natlačené odevy môžu byť vrátené späť do prednej časti tlačiarne (pokiaľ pracujete v malom priestore) alebo môžu byť vysunuté do zadnej časti tlačiarne pre rýchlejšiu výmenu odevov. Poznámka: Nie je dostupné u M2, ktorá nemá dopravník.

iQ RIP

iQ RIP

Kvalita tlače a funkcie v rámci RIP - vylepšite svoj celkový dizajn – pokiaľ sú pre Vás a Vašich zákazníkov dôležité farby i dizajn, nový IQ Rip z M-Series Vám vyrazí dych. Prevádza súbory 9 formátov - jpg, psd, tiff, png, tga, gif, bmp, pcx, dib. Farby sú ostré a presné - detail hrany je ostrý, zásah užívateľa je obmedzený, pretože nový IQ Rip podporuje viac funkcií pre priemyselnú výzdobu než ktorýkoľvek iný RIP pre aplikácie DTG. Biele vrstvy sú generované automaticky s kompletnou škálovateľnosťou a vytvárajú perfektné tóny pre maximálnu prezentáciu. Presne určí pokiaľ tlačí na tmavý povrch - Váš IQ Rip vidí čierny odev ako podkladovú farbu a podľa toho všetko optimálne upraví - tlačí ostro a rýchlo.

PDFP

PDFP

Tlakovanie farieb. Na rozdiel od farieb používaných v normálnych tlačiarňach na papier, textilné farby majú vyššiu viskozitu a povrchové pnutie a preto sa častejšie upchávajú. Rovnomerné dodávky atramentu do trysiek znamenajú menej upchávania a dlhšiu tlač. Rada DTG Digital používa tlakové klapky na každú farbu s konštantným tlakom 1,2 psi pre lepšiu dodávku farby k zaisteniu konzistentnej presnosti farieb a spoľahlivosti.

IQ Int.

IQ Int.

Jednoducho lepšia veda. Úplne nové IQ Interweave technológie sú jadrom rozvoja na podporu odboru textilných dekorácií. Nové vedecké odvetvie, ktoré prináša väčšiu flexibilitu a kvalitu tlače na širšiu škálu odevov. Viac farby kedykoľvek a kdekoľvek si prajete! IQ Interweave tlačí vo vlnových vzoroch, nie v linkách. Vlnová tlač na sieti textílií je znateľne lepšia.

ACPC

ACPC

ACPC (Protikolízna ochrana tlačových hláv). Začlenením presne nastavených detekčných svetelných senzorov je čokoľvek, čo sa dostane do tlačovej cesty, hneď automaticky zaznamenané a aktívny riadiaci systém vyradí paletu z tlače, čím sú tlačové hlavy ochránené, pri zachovaní tlače.

 

One Pass

One Pass

DTG One Pass Fast. Jedinečne prospešný patentovaný proces, ktorý umožňuje zároveň tlačiť ako podkladovú bielu farbu, tak aj ostatné farby. S „One Pass Fast“ môžete tlačiť rýchlejšie a budete mať väčšiu kontrolu nad škálou farieb. Vytvoríte skutočne originálnu farebnú tlač. Až o 50% rýchlejšia tlač s jedinečnými farbami. To všetko za podpory jedinečného a jednoducho použiteľného RIP.

Tlačové hlavy

Tlačové hlavy

Tlačové hlavy najnovšej generácie. DTG tlačiarne obsahujú 2,5 cm široké, vysoko výkonné piezoelektrické tlačové hlavy so 180 tryskami na každý kanál a s ochrannou vrstvou. Všetky nové 8 kanálové piezoelektrické tlačové hlavy využívajú konštantnú recirkuláciu a systém tlakovania farby. DTG tlačiarne sa menej zanášajú farbou a menej trpia nedostatkom farby, vzhľadom na nastaviteľné tlakové potrubie spolu s tlak uvoľňujúcimi tlmičmi / filtrami v priebehu celej cesty farby, čoho dôsledkom je vynikajúca tlač aj farebnosť.

texLOC

texLOC

Možnosti tlačových šablón – škálová výroba

Tlačiarne M-Series sú 100% flexibilné s mnohými veľkosťami TexLoc™ tlačových šablón a to od detských veľkostí až po super široké tlače.

Tlačová šablóna tlačiarní M-Series v základnej zostave veľkosti na dva kusy oblečenia, s jedinečným premostením umožňujúcim extra široké tlače do maximálnej veľkosti 610 x 450mm (24″ x 17.7″).

Tlačiarne M2 a M4 ponúkajú veľký výber možností s jedinečným vymeniteľným mechanizmom tlačových šablón pre hromadnú výrobu až 8 ks oblečenia (možnosť tlače na celé rifle, uteráky, osušky a pod.) a to vo veľkosti až 1100 x 2000mm (43″ x 78″). Tlačiarne M-Series môžete prispôsobiť svojmu súčasnému trhu alebo ísť na nové trhy a zvýšiť tak svoj zisk. - To záleží len na Vás.

Online obchody

Online obchody

Prečo sú niektoré online stránky na vzostupe zatiaľ čo iné nie? – Všetko je to o pridružených obchodoch, intuitívnom online procese návrhu a marketingu. Deconetwork poskytuje neoceniteľné nástroje pre tých, ktorí chcú profitovať na boome online predaja odevov tým, že poskytuje viac než 15 000 webových stránok vytvorených špeciálne pre online obchodovanie. K dispozícii je celá rada funkcií, ktoré Vám zaistia úspešné webové stránky. Viac na www.deconetwork.com.